Titulinis › Stebėk Berankio kovas US Open turnyre tiesiogiai tik per TonyBet TV

Stebėk Berankio kovas US Open turnyre tiesiogiai tik per TonyBet TV

2015-08-27 17:47

Jau pirmadienį Niujorke prasideda ketvirtasis šių metų Didžiojo Kirčio turnyras „US Open“, kuriame žaidžiančio Ričardo Berankio mačus bus galima tiesiogiai stebėti TonyBet lažybose gyvai. Be abejo, galėsite žiūrėti ne tik geriausio Lietuvos tenisininko pasirodymą, bet ir visus kitus atvirųjų JAV pirmenybių mačus.

TonyBet bus vienintelis „US Open“ turnyro transliuotojas Lietuvoje, o visus turnyro mačus bus galima žiūrėti ne tik kompiuterių ekranuose, bet ir išmaniuosiuose telefonuose.

Žinoma, Lietuvos teniso gerbėjams įdomiausi bus R. Berankio mačai. Pirmoji Lietuvos teniso raketė jau užsitikrino vietą pagrindiniame šio prestižinio turnyro etape, ir kvalifikacijoje jam dalyvauti neteks. Pirmasis R. Berankio priešininkas paaiškės jau šį vakarą – burtai bus traukiami 18:30 Lietuvos laiku.

R. Berankis šįmet tik antrą kartą karjeroje dalyvaus visuose keturiuose Didžiojo Kirčio turnyruose, o šiame turnyre – trečiąjį kartą. Geriausiai jam sekėsi 2010-aisiais, kai įveikė pirmąjį turnyro etapą.

Kartu su Teimurazu Gabašviliu lietuvis dalyvaus ir dvejetų varžybose. Tenisinininkai į JAV pirmenybes pateko sudėjus jų ATP vienetų reitingų taškus, nors dvejetų taškų patekti į pasaulinio lygio čempionatą dar nebūtų pakakę.

Nors vienetų varžybose R. Berankis tiek Australijose pirmenybėse, tiek Vimbledone šiemet pasitraukė jo po antrojo turnyro etapo, o Prancūzijos pirmenybėse – po pirmojo, dvejetuose jam sekasi geriau. Kartu su T. Gabašviliu Hiustone vykusiame ATP 250 serijos dvejetų turnyre sportininkai džiaugėsi čempionų titulu.

Pagrindinis šių metų turnyro favoritas – Novakas Džokovičius, kurio šansai laimėti įvertinti 2,10 koeficientu. Jo pagrindiniai priešininkai – Andy Murray‘us su 5,05 ir Rogeris Federeris su 5,70 koeficientu.

Tuo tarpu moterų turnyre sėkmė prognozuojama geriausiai pasaulio tenisinininkei Serenai Williams – jos pergalė įvertinta 1,90 koeficientu, o iš paskos sekančių Viktorijos Azarenko ir Marijos Šarapovos – atitinkamai 8,00 ir 10,00 koeficientais. S. Williams tiesiog karaliauja teniso kortuose ir šįmet jau laimėjo tris „Didžiojo Kirčio“ turnyrus kuriuose pergalę šventė įveikusi priešininkes 21-ame mače.

JAV pirmenybėse sportininkai šįmet dalins dar labiau išaugusį prizinį fondą, kuris šįmet viršija 40-ies milijonų JAV dolerių sumą. Vienetų nugalėtojai bus apdovanoti daugiau nei 3-ų milijonų sumomis, ir šią sumą potencialiai galės padidinti Emiratų  oro linijų pirmenybių rezultatais pagrįstos premijos. Dvejetų čempionų poros tuo tarpu dalinsis 570,000 dolerių prizus.

Lithuanian