TitulinisJalgpall › Euroopa jalgpallis sel nädalavahetusel

Euroopa jalgpallis sel nädalavahetusel

2014-08-29 11:17
Tottenham - Liverpool

TonyBet koefitsiendid: Tottenham 2.63; viik 3.40; Liverpool 2.63;

Londonisse sõidab liiga liidrile Tottenhamile külla Liverpool. Tottenham on tabeli tipus tänu ühele napile ja ühele kindlale võidule, Liverpool aga saavutanud ühe võidu ja kaotanud eelmise aasta meistrile Man Cityle, mis tagab koha tabeli keskel üheksandal real.

Tottenham on koos Aston Villaga ainuke meeskonnad, kelle värav on kahe mänguga puutumata jäänud, Liverpool seevastu on pidanud enda võrgust juba neli palli välja noppima. Muidugi on Liverpool koduseinte vahel ohtlikum, kuid midagi lihtsalt Tottenham neil oma koduväljakul kogeda ei lase. Mäng tuleb suhteliselt kinnine ja jõuline ning lõpptulemus sobib 1-0 sobib väga hästi Tottenhamile, kes jätkab oma head algust liigas.

Ligue 1

Monaco - Lille
 
TonyBet koefitsiendid: Monaco 1.97; viik 3.20; Lille 4.30

Meistrite liigas osalevale Monacole sõidab külla Euroopa liigas mängiv Lille. Monaco, kelle hooaeg on alanud pehmelt öeldes halvasti, pole kodus peetud kahest mängust suutnud võtta veel ühtegi punkti.
 
Kolm punkti tabelisse on teenitud vaid napi võidu eest võõrsil eelmises voorus. Lille on alustanud seevastu hästi. Kaotuskibedust pole veel tuntud - tabelis ilutseb kaks võitu ja üks viik ning tänutäheks kolmas koht. Paneme siia juurde veel asjaolu, et enda värav on hoitud kolmes mängus puhtana, võib öelda, et Lille sõidab Vahemere äärde soosikuna.
Monaco halb seeria kodus jätkub. Ka pärast seda vooru pole neil veel koduvõitu kirjas, sest Lille lahkub Monacost tulemusega 3-1.
Estonian
Temos: