TitulinisJalgpall › La Liga ja Bundesliga alustavad

La Liga ja Bundesliga alustavad

2014-08-22 14:52
Eibar - Real Sociedad
 

Eelmisel hooajal Segunda Divisioni võitnud ja esimest hooaega klubi ajaloos La Ligas mängiv Eibar saab oma esimesel kodumängul vastu Real Sociedadi.

Real Sociedad sai see nädal raske võidu Euroopa Liigas Krasnodari üle. Eibar, kes lasi endale eelmine hooaeg aste madalamal lüüa kõige vähem väravaid, ootab esimeselt mängult kindlasti palju ja loodab alustada liigat kodus võidukalt.

Real Sociedad, kes lõpetas eelmise hooaja seitsmendana, on juba mänginud sel hooajal Euroopa Liigas kolm mängu ja need ka kõik võitnud, seega on hea mängurütm juba olemas. Sellegipoolest tuleb Eibari vastu tuline andmine ja uustulnuk liigas saavutab kohe ka oma esimese punkti tänu 1-1 tulemusega lõppenud mängule.


Bundesliga. Paderborn - Mainz

TonyBet koefitsiendid: Paderborn 3.10; viik 3.35; FSV Mainz 05 2.32

Teises Bundesliigas eelmine hooaeg teise koha välja võidelnud  ja tänu sellele koha kõrgemas seltskonnas kindlustanud Paderborn saab esimeses Bundesliga voorus vastu Mainzi.

Mainz lõppetas eelmise hooaja Bundesligas seitsmendana. See hooaeg pole Mainzile alanud küll nii nagu nad oleksid soovinud. Euroopa Liiga lõppes pärast allajäämist kahe mängu kokkuvõttes Asteras Tripolisele Kreekast ja ka Saksa karikasarjast pudeneti juba esimeses ringis, kui kaotati penaltiseerias Chemnizer FC-le.

Paderborn, kes on kõige väiksema eelarvega klubi kõrgemas seltskonnas, taheb kindlasti alustada hooaega kodus võiduga ja kasutada ära Mainzi mitte kõige kindlamat hetkeseisundit. See neil peaaegu ka õnnestub ning kuigi võitu ei saada, siis viigipunkti tuleb tänu 1-1 viigile ikka.

Estonian
Temos: