TitulinisJalgpall › Mänge tabeli tipust ja tabeli lõpust

Mänge tabeli tipust ja tabeli lõpust

2014-08-01 22:07

04.08.2014, Göteborg IFK vs AIK, kell 20.05, Allsvenskan
 
 
Rootsis toimub suur vastaseis, kui läänekaldale Göteborgi sõidab külla idakaldalt AIK. Meeskonnad lähevad suurele mängule vastu erinevate tunnetega.
 
Kui AIK võib oma senise hooajaga enamasti rahul olla, sest asutakse ju tabeli teisel real, võideti viimane liigamäng kindlalt ja naastakse Euroliiga mängult kaugelt Kasahstanist väärt viigiga, siis Göteborgi hetkeseis pole kiita. 
 
Tabelis on paljude viikide tõttu kuues koht, viimane liigamäng kaotati tabeli põhjas paiknevale meeskonnale ning ka Euroliiga mängus tuli kodus kaotus vastu võtta. Nii et kindlasti on AIK meel rõõmsam, kuid liigas vaid ühe kodumängu kaotanud Göteborg soovib oma ebaõnne lõpetada ja hakata taas võitma. Mäng tuleb väravaterohke ja AIK naaseb idakaldale 3-2 võiduga.
 
03.08.2014, Aalesund vs Bodo/Glimt, kell 19.00, Tippeligaen
 
 
Norras kohtuvad meeskonnad tabeli tagumises otsas ja see tähendab, et kolme punkti on mõlemale väga vaja ning selle nimel läheb kõvaks andmiseks. Kodumeeskond Aalesund on üllatuslikult olnud võõrsil edukam kui kodus, kus on saavutataud vaid üks võit. Ega Bodo/Glimt ka teab mis hea võõrsil meeskond pole, ses kirjas on vaid kaks võitu. 
 
Meeskondi lahutab tabelis kolm punkti ja Aalesundi võidu korral mööduksid nad oma vastasest ka reaalses tabelis. Kuna Bodo/Glimtil on käimas kuuemänguline võiduta seeria, siis igatseb Aalesund seda kindlasti pikendada. Nii ka läheb ja Bodo/Glimti kaotustejada pikeneb kuna Aalesund võidab 2-0.
Estonian
Temos: