TitulinisJalgpall › Peegelvoor Rootsis

Peegelvoor Rootsis

2014-07-25 15:15
27.07.2014, AIK - Falkenbergs, kell 18:30
 
TonyBeti koefitsiendid: AIK 1.43; viik 4.40; Falkenbergs 6.65
 
Rootsis toimub peegelvoor kus kohtuvad samad meeskonnad kes omavahel maid jagasid ka eelmises voorus ainult nüüd on kodumeeskonnad vahetunud.Teisel tabelireal paiknev AIK pidi eelmises voorus alla neelama mõru pilli kui
 
Falkenbergs neid 4-1 võitis.
See kaotus tähendas seda et tabeliliider Malmö kaugenes ja teised konkurendid ronisid ohtlikult lähedale.Viimati üheksa vooru tagasi kaotusekibedust tundnud AIK il on nüüd võimalus koduseinte toel oma võitude rajale naasta.
 
Falkenbergs kellele võit eelmises voorus oli väga tähtis sest kaugenes meeskond ohtlikust väljalangemis tsoonist on ka nüüd kui võidumaitse suus vägagi keeruline vastane AIK meestele.AIK teistkordselt indiaanlase moel sama reha otsa ei astu ning koduseinte marulisel toel võetakse kindel 3-0 võit.
 
27.07.2014, Helsingborg - Örebro, kell 18:30
 
 
Kui eelmisel nädalal samad meeskonnad kohtusid Örebros ei suutnud Helsingborg oma teist võõrsil võitu saavutada vaid kohtumises jagati mõlemale üks punkt tänu 1-1 viigile.Nüüd hakkab oma teist võõrsil võitu jahtima Örebro.Kuid lihtne see ei saa olema sest Helsingborg on kodus kaotanud vaid ühe kohtumise ja sedagi minimaalselt hetke tabeli liidrile Malmöle.
 
Kuna meeskonnad asuvad tabelis kõrvuti ja tabeli alumises osas siis oleks kolm punkti siit mängus väga hea kapital sest muidu hakkavad teised eest nihkuma ja ega see väljakukkumis tsoongi teab mis kaugel pole. Kui nädal tagasi lepiti sõbralikult viiki siis nüüd ei ole sõbralikusest midagi järel ja Helsingborg jätkab oma head koduseeriat ja võidab kindlalt 3-0.

 

Estonian
Temos: