TitulinisJalgpall › Nädalavahetus Skandinaavias

Nädalavahetus Skandinaavias

2014-07-17 15:00
20.07.2014,  Örebro  vs. Helsingborg, kell 18:30, UEFA Meistrite liiga teise ringi avakohtumine.
 
 
Örebro kes alustas liigat väga pravuurikalt on oma hoo kaotanud ja on juba kaheksa mängu järjest võiduta.Nüüd võõrustavad nad meeskonda Helsingborgist kes on see hooaeg saavutanud rütmi kus võite saavutatakse üle kolme mängu.
 
See asetab nad tabelis Örebrost vaid punkti võrra ülespoole. Helsingborg on võõrsil saavutanud see hooaeg vaid ühe võidu samal ajal kui Örebro kodune balanss on positiivne. Helsingborg jätkab oma väljakujunenud seeriat ja kuna hetkel on neil peale võidumängu ette näidata kaotus ja viik siis seekord saavutab Helsingborg oma teise võõrsilvõidu tulemusega 2-0 ja pikendab Örebro võituteta seeriat veel ühe mängu võrra.
 
20.07.2014,  Tippeligaen vs. Lillestrom, kell 20:00, UEFA Meistrite liiga teise ringi avakohtumine.
 
TonyBeti koefitsiendid: Viking 1.77; viik 3.65 Lillestrom 4.10;
 
Norras kohtuvad meeskonnad kes asuvad tabelis kõrvuti vastavalt kohtadel seitse ja kuus.Tegemist on tõepoolest võrdsete meeskondadega sest mõlemad on kogunud 22 punkti ja ka väravate vahe on peaaegu sama.
 
Väike vahe tuleb sisse selles et Vikingile meeldib viike mängida neid on kogunenud tänaseks päevaks juba seitsme jagu. Mõlemad meeskonnad mängisid oma viimase liigamängu väravateta viiki ja kuna eelviimase kohtumise liigas mõlemad meeskonnad kaotasid siis punkte vajaksid mõlemad.Kahjuks mõlemale selles mängus punkte ei jagu ning Stavangerist sõidab koju kolme punktiga Lillestrom tänu 2-1 võidule. 
Estonian
Temos: