TitulinisJalgpall › Kurb päev Euroopale

Kurb päev Euroopale

2014-06-27 12:19

29.06.2014, Holland vs Mehhiko, kell 19.00, Estadio Castelao Fortaleza.
 
TonyBeti koefitsiendid: Holland 2.10; viik 3.35; Mehhiko 3.75.
 
MM-i hirmsa hooga alustanud Holland saab nüüd jõudu proovida väga kindlat mängu näidanud Mehhikoga.
 
Holland alustas finaalturniiri paugutades kohe esimeses mängus viis väravat Hispaanile.
 
Järgnevates mängudes on sahistatud kahanevas trendis. Mehhiko oskab ka väravaid lüüa, kuid nende probleem on olnud see, et kohtunikud ei kipu neid lugema. Samuti on teada see, et mõlemad meeskonnad tahavad ja suudavad väravaid lüüa.
 
Aga asi mis eristab Hollandit ja Mehhikot on see, et viimastele on see MM löödud vaid üks värav. Isegi Brasiilia pallivõlurid ei suutnud Mehhiko kaitset lahti muukida. Kindel kaitse otsustabki sellest paarist edasipääseja.
 
Mehhiko suudab Robbeni ja van Persei nulli peal hoida, seekord loeb kohtunik nende löödud värava ära ning Euroopa õuduste MM saab jätku kui koju sõidab Holland, kes kaotab napilt 0-1.
 
29.06.2014, Costa Rica vs Kreeka, kell 23.00, Arena Pernambuco Recife.
 
 
Kolme maailmameistri grupist võitjana väljunud Costa Rica võtab vastu sõna otseses mõttes viimastel sekunditel omale grupist edasipääsu kindlustanud Kreeka.
 
Kui Costa Rica algus MM-il oli jalgpallimaailma šokkeriv, sest alistati nii Uruguay kui Itaalia, siis Kreeka turniiri algus ei tõotanud Hellase poegadele midagi helget. Pärast kaht mängu oli all kindel kaotus ja hädine viik.
 
Kuid nii nagu pole halba ilma heata, muutus kõik helgeks Kreeale alagrupi viimase mängu viimasel minutil, kui Samarase realiseeritud penalti nad alagrupist teisena edasi viis.
 
Kui Kreeka tuli aastaid tagasi Euroopa meistriks, siis oli neil niisugust mängulist õnne läbi kogu turniiri, kuid nüüd on vastas edu nautiv ja enesekindlusest pakatav Costa Rica, kes on ise leidnud õnnejumala soosingu.
 
Kindel Costa Rica 3-0 võit saadab järjekordse Euroopa meeskonna üle ookeani koju tagasi.
Estonian
Temos: