TitulinisJalgpall › Pühad läbi, pidu jätkub!

Pühad läbi, pidu jätkub!

2014-06-25 10:59

Neljapäevased kohtumised MM-i finaalturniiril tõotavad palju väravaid ja pingelisi mänge.

26.06.2014, Portugal vs Ghana, kell 19.00, Rahvusstaadion Brasilias.
 
TonyBeti koefitsiendid: Portugal 2.20; viik 3.90; Ghana 3.00.
 
Mõlemad meeskonnad on seisus, kus vaid võit annab neile edasipääsuks lootust. Aga seda vaid juhul kui Saksamaa alistab USA, kellel on enne homseid kohtumisi juba neli punkti olemas ja väravate vahe +1.
 
Põhimõtteliselt võib Portugali võidu korral Ghana üle USA endale isegi 0-2 kaotust lubada, sest Portugalil on hetkel väravate vahe -4. Ghana edu korral rohkem kui 1-0 peab USA aga ennast rohkem pingutama ja katsuma vähemalt viiki mängida.
 
Seega peavad nii Portugal kui ka Ghana ennast rünnakutele viima ja nüüd sõltub kõik juba ründajate oskusest momente kasutada. Arvan, et Portugal annab initsiatiivi Ghanale, teades, et too vajab võitu. Ise mängitakse aga vasturünnakutele, mida nad oskavad suurepäraselt.
 
Ghana on näidanud ennast väga heast küljest. Napp kaotus USA-le ja viik Saksamaaga olid siiski heast klassist kohtumised ja mulle isiklikult meeldiks kui nemad siit alagrupist teisena edasi pääseksid. Loodan ja eeldan, et nad saavadki nüüd oma esimese võidu sel MM-il.
 
26.06.2014,   Alžeeria vs Venemaa, kell 23.00, Arena de Baixada.
 
 
H-alagrupi põnevusmäng, kus selgitatakse tõenäoliselt välja teine edasipääseja. Venemaa on end mänginud raskesse seisu. Viik koos kaotusega ning vaid üks punkt sunnivad neid kindlasti mängima võidule.
 
Alžeeria omakorda on saanud väärtusliku 4-2 võidu Lõuna-Korea üle ja kaotuse 1-2 Belgialt. Seega võib Alžeeria mängida samasugust kinnist jalgpalli nagu nad esimeses kohtumises Belgia vastu ka tegid ning venelased peavad lahti muukima raudse kaitse.
 
Belglastel õnnestus see vaid kohtuniku antud lisaminutite lõpus. Venemaal on alati olnud raskusi oma potentsiaali realiseerimisega jalgpalliväljakul. Arvan, et siin on süüdi just suhtumine ning finaalturniiril on seni löödud vaid üks värav Venemaa poolt.
 
Kas nüüd Alžeeria vastu avanevad luugid ja väravaid sajab nagu meil vihma Jaanipäeval? Lootust on, kuid kindel olla ei saa. Rünnakule asudes ei saa jätta kaitset unarusse ja Alžeeria vasturünnakud võivad lõpetada vaidlused ning diskussiooni.
Estonian
Temos: