TitulinisJalgpall › Kes kindlustab edasipääsu, kes kojusõidu

Kes kindlustab edasipääsu, kes kojusõidu

2014-06-20 18:59

21.06.2014, Saksamaa vs Ghana, kell 22.00, Castelao staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Saksamaa 1.33; viik 5.40; Ghana 9.50.

G-grupis lähevad vastamisi esimese mängu kindlalt võitnud Saksamaa ning esimeses mängus head minekut näidanud, kuid punkte mitte saanud Ghana.

Saksama on nii selle mängu kui ka terve turniiri üks võitjasoosikuid ja esimese mängu kindel 4-0 võit kõvaks peetud Portugali üle peaks seda arvamust ka kinnitama.

Aga mäng Ghanaga ei saa olema kerge, sest Aafrika mandri meeskond näitas USA vastu, et suudetakse mängida meeskondlikult ning olla ka ohtlikud. Saksamaa ei tohi lasta ennast uinutada eelmise mängu suurest võidust, sest Ghanal on selg vastu seina ja potentsiaali on neis küllaga.

 Ka seekord töötab Saksa masinavärk korralikult, kuid motiveeritud "looduselapsed" sunnivad masinal kõik oma pöörded tööle panema. Masin siiski võidab looduse ning Saksama alistab Ghana 2-1

23.06.2014, Portugal vs USA, kell 01.00, Amazonia staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Portgal 1.80; viik 3.60; USA 4.80.

G-grupi teises kohtumises on vastamisi võiduga USA ja enda seisu väga raskeks mänginud Portugal. Portugal vajab kindlasti võitu, et mitte koos oma suure naabri Hispaaniaga ühe lennukiga koju sõita.

Kerge see teekond kolme punkti suunas aga olema ei saa, sest vastas on alati väga motiveeritud ja võitlushimuline, äsja võidumaitse suhu saanud USA.

Kui lisada siia juurde, et Portugali koondises ei ole vist kõik päris paremas korras seoses vigastuste ja rumalalt teenitud kaartidega, siis on USA-l suur võimalus siit endale edasipääs kindlustada.

USA ei jäta Ronaldo halba vormi ja Portugali moraalset peata olekut ära kasutamata ja saadab järjekordse Euroopa meeskonna lennuki peale, võites tulemusega 2-1. 

Estonian
Temos: