TitulinisJalgpall › Euroopa vs Ameerika

Euroopa vs Ameerika

2014-06-13 13:51

2014.06.15 Šveits - Ecuador, kell 19:00, Nacional Brasilia staadion, E alagrupp.
 
TonyBeti koefitsiendid: Šveits 2.50; viik 3.00; Ecuador 3.15.
 
E-alagrupp alustab pühapäeval ja vastaseis on kontinentide vaheline. Oma valikgrupi kaotusteta läbinud Šveitsi esimeseks vastaseks on Lõuna -Ameerika kvalifikatsioonis ennast neljandaks võidelnud väikeriik Ecuador.
 
Šveits võib tunduda küll mängu soosik, kuid tuleb arvestada, et Ecuador mängib oma kodu-kontinendil, on harjunud kliimaga ning teinud ka kontrollmängudes häid tulemusi, viigistades näiteks Hollandi ja Inglismaaga.
 
Šveits pole ka muidugi jätnud midagi juhuse hooleks ja viimases kontrollmängus kohtuti just Lõuna Ameerika meeskonna Peruuga, kes alistati kindlalt 2-0.
 
Nüüd ei ole enam tegemist kontroll-, vaid tõsise MM-mänguga, mis paneb peale ekstra pinged ja selle tulemusena lahkuvad meeskonnad väljakult 1-1 viigiga.
 
2014.06.22 Prantsusmaa - Honduras, kell 22:00, Beira-Rio Porto Alegre staadion, E alagrupp. 
 
 
Läbi play-offi viimasel minutil Brasiiliasse jõudnud Prantsusmaa kohtub MM-i avamängus põhja- ja kesk Ameerika kvalifikatsiooni neljanda kohaga lõpetanud Hondurasega.
 
Prantsusmaa tundub olevat MM-iks valmis hoolimata suure staari Franck Ribery eemalejäämisest. Intriige ei tundu olevat ja viimases kontrollmängus alistati põhja- ja kesk Ameerika kvalifikatsiooni kuues meeskond Jamaika koguni 8-0.
 
Honduras läheb ka oma avamängule vastu suhteliselt hea emotsiooni pealt, kuna viimases ettevalmistus mängus suudeti mängida viiki Inglismaaga.
 
Siiski meeskondade jõuvahekorrad tunduvad olevat ebavõrdsed ja küsimus peaks olema vaid selles kui suurelt Prantsusmaa võidab. Pakun, et selleks tulemuseks on mitte purustav aga enesekindel 4-0.
Estonian
Temos: