TitulinisJalgpall › Šotimaa ja Saksamaa eestlased võistlustules

Šotimaa ja Saksamaa eestlased võistlustules

2014-04-25 16:00

Laupäeval astub loodetavasti Dundee Utd.  vastu murule Henri Anier, laupäeval aga Ragnar Klavan Hamburg SV vastu.

26.04.2014, Dundee Utd. vs Motherwell, kell 17.00, Tannadice Park.

TonyBeti koefitsiendid: Dundee Utd. 1.85; viik 3.60; Motherwell 3.80.

Šotimaa liigas jagati tabel peale 33 ringi kaheks, esimesed kuus madistavad edasi omavahel ja tagumised omavahel.

Esimese kohtumise sellises jaotuses suutis Motherwell viigistada Celticuga 3-3. Dundee võitis Johnstone ja tõusis tänu võidule koha võrra.

Hetkel on Anieri meeskond tabeli kolmandal real, võõrustajad aga neljandad. Punkte mahub kahe meeskonna vahele kuus, seega ei muutu järjekord tabelis isegi kaotuse korral.

Kuid külaliste võidu korral ja Aberdeeni (kes on tabelis hetkel teisel kohal), kaotuse korral püüab Motherwell kinni just Aberdeeni ja kindlustab pääsu UEFA Euroopa liiga eelvooru.

Statistika kõneleb, et kodumeeskond on saavutanud kodus natukene paremaid tulemusi kui külalised võõrsil. Jäänud on veel mängida neli kohtumist ja Dundee peab kolmandale kohale jõudmiseks alistama Motherwelli ja viimases kolmes kohtumises samuti mitte komistama.

Motherwell loodab kodus võite ja võõrsil viike. Kahjuks tundub, et Anier on hetkel vigastusega kimpus ja platsile pääsemine on suhteliselt ebatõenäoline. Aga mine sa tea. Pöialt hoian ikkagi Motherwellile ja tulemuseks pakun viiki.

27.04.2014, Augsburg vs. Hamburg SV, kell 16.30, SGL Arena.

TonyBeti koefitsiendid: Augsburg 1.85; viik 3.55; Hamburg 4.35.

Pühapäev võib Hamburgi meeskonnale tuua kas kergendust või nad hoopis mutta kiskuda. Juhul kui võidetakse Augsburgi siis tekib neil võimalus pääseda väljakukkumise tsoonist. Kaotuse puhul ja Stuttgarti võidu korral ollakse aga kindlasti mängimas üleminekumänge.

Vigastatute nimekiri kubiseb vajalikest ja headest mängijatest, kelle puudumisel on väga raske head tulemust saavutada. Augsburgil on koht tabelis kindel, võimalus on veel küll olemas tõusta ka sellisele kohale, mis tagaks koha Euroopa liiga kvalifikatsioonis.

Viimaste mängude tulemuste põhjal on aga suuremad võimalused see kohtumine võita hoopis külalistel. Augsburg suutis end kokku võtta vaid Bayerni vastu.

Suure tööga saavutatud kolm punkti ei omanud aga suurt tähendust kui järgmises mängus kaotati oma otsesele konkurendile Hoffenheimile. Hamburgil on hämmastavalt kehv statistika võõrsil mängitud mängudes, Augsburg on kodus hoidmas positiivset rida.

Kuid nagu ütlevad vanad targad inimesed: „Hirm on see mis paneb inimesed tegutsema !“ Seega usun, et Hamburg ei soovi niisama midagi ära anda ja koha eest kõrgemas seltskonnas pingutatakse viimase hingetõmbeni. Augsburg võidab siiski!

Estonian
Temos: