TitulinisJalgpall › Prantsusmaal pronksi nimel ja Torino derby

Prantsusmaal pronksi nimel ja Torino derby

2014-02-21 12:00

23.02.2014, Lille OSC vs. Lyon, kell 22.00, Stade Pierre-Mauroy staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Lille 2.10; viik 3.10; Lyon 3.85.

Prantsusmaal võtab kolmandal kohal paiknev Lille vastu endast tabelis viis punkti tagapool asetseva Lyoni. Mängus on tegelikult päris palju, sest Lille koht tabelis ei ole üldse kindel ning arvestades nende kõikuma löönud mänguvormi, on Lyonil suur võimalus neile tabelis lähemale liikuda ja tõsiselt eurokohtade pärast heidelda.

Lille, kes vahepeal oli ka tõsine konkurent kahe suure PSG ja Monacoga tiitliheitluses, on viimase aja kehvade tulemuste tõttu nendest kahest juba kaugele maha jäänud. Lyon seevastu on mänginud tõusvas joones ja kogunud väärt võite nii kodus kui võõrsil, kuid nad peavad arvestama sellega, et nüüd on nende vastaseks üks liiga paremaid kodumeeskondi.

Lille on võitnud kodus 9 mängu, rohkem on suutnud vaid PSG. Lahing tuleb tuline, kuid tulemus on mõlemaid pooli mitterahuldav 1-1 viik.

23.02.2014, Juventus vs. Torino, kell 19.30, Juventus staadion.

TonyBeti koefitsiendid: Juventus 1.28; viik 5.50; Torino 11.50.

Torinos lähevad derbys vastamisi suur Juventus ja tema mitte nii suurt kuulsust nautiv väikevend FC Torino. Tegemist ei ole nii kuulsa derbyga nagu on kahe Milano klubi omavaheline mõõduvõtt, aga kahe linnarivaali madistamises on alati mingi eriline hõng.

Esimese omavahelise kohtumise FC Torino koduväljakul võitis Juventus minimaalse paremusega 1-0. Nüüd mängitakse Juventuse kodustaadionil, kus musta-valge triibulised pole sel hooajal veel liigas punkte kaotanud.

Torino teab et midagi kerget oodata ei ole, aga neilgi oleks võidu korral hea võimalus sekkuda heitlusesse eurokohtade nimel ja derbydes võib juhtuda kõike. Pühapäeval on Torino linnas põnev õhtupoolik, kuid linnavalitsejaks jääb siiski suurem ja võimsam Juventus, sest FC Torino jõud raugeb lõppu eel ja vastu tuleb võtta 0-2 kaotus.

Estonian
Temos: