TitulinisJalgpall › Viike Hispaaniast ja Prantsusmaalt

Viike Hispaaniast ja Prantsusmaalt

2013-12-20 16:12
22.12.2013, Valencia vs. Real Madrid, La Liga, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Valencia 5.25; viik 4.20; Real 1.60.
 
Enne jõulupuhkust suundub Real Madridi staaride armee Valenciasse Mestalla staadionile, et mõõtu võtta kohaliku gigandi Valenciaga. Mõlemale meeskonnale tähendab see mäng palju. 
 
Valencia, kelle hooaeg on kulgenud mitte ootuspäraselt, vajab punkte nagu õhku, et püüelda veel tabeli esiotsa poole. Loomulikult tahavad ka mängijad näidata värskelt ametisse asunud uuele peatreenerile, et halb hooaja esimene pool pole olnud nende süü. 
 
Real seevastu vajab kindlasti võitu, et püsida Barcelona ja linnarivaali Atletico tuules ning mitte lasta neil kahel eest ära libiseda. Realil on halvad mälestused eelmisest voorust Osasuna vastu, kus leppiti viigiga. Valencia on sellest kohtumisest õppust võtnud ning suudab ka oma koduväljakul väärt 1-1 viigi välja mängida.
 
22.12.2013, PSG vs. Lille, Ligue 1, kell 22.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: PSG 1.40; viik 4.50; Lille 8.55.
 
Prantsuse liiga tippmäng, kus lähevad vastamisi tabeli liider PSG ja neid kolmandal kohalt jälitav, nelja punktiga kaotav Lille.
 
PSG vajab vaid punkti, et kindlustada selle aasta lõpuks tabeli esikoht, kuid pigem mõtleb Pariisi esindusmeeskond siiski võidule, et omada juba kindlamat edu ajaks, mil uued mängud algavad järgmisel aatsal. Mäng tõotab tulla põnev, sest vastamisi on Ligue 1-s kõige rohkem väravaid (48) löönud kodumeeskond ning sel hooajal kõige vähem (6) sisse lasknud külalised. 
 
Kuna PSG-l on seljataga nädala keskel mängitud raske lisaajale läinud karikamäng, siis on toimiv rünnakuteravus häiritud ja liiga parima kaitse vastu saadakse vaid hädine 0-0 viik.
Estonian
Temos: