TitulinisJalgpall › Nädalavahetus soojemas kliimas-Prantsusmaa ja Itaalia

Nädalavahetus soojemas kliimas-Prantsusmaa ja Itaalia

2013-11-29 15:13

30.11.2013, Valenciennes vs. Lille, Ligue 1, kell 21.00
 
 
Prantsusmaal on muidugi põhitähelepanu pööratud tiitlivõidule. mida jahivad kaks suurt - PSG ja Monaco.
 
Nende kahe vahele on heade esitustega suutnud end mehkeldada Lille. Nüüd on jällegi aeg punktilisa hankida tabelis tugevasti tagapool oleva meeskonna vastu. 
 
Valenciennes asub tabelis isegi nii kaugel, et peab hetkel võitlust tabelis mitte viimaseks jäämise nimel.
 
Mängutulemuse ja ennustamise teeb kergemaks fakt, et kodumeeskond on viimasest kuuest kodumängust suutnud võita vaid ühe ning löönud samuti kõigest ühe värava. 
 
Külaliste vorm võõrsil mängides on seevastu kolme võidu ja kolme viigiga suuresti plussis. Iseloomulik Lille tänavusele hooajale on omane väheste löödud ja sisselastud väravate arv.
 
Seevastu kodus mängiv Valenciennes  vaevleb kaitsemängu puudulikkuse käes.  Seega on sellele kohtumisele panuseid tehes võimalikult lihtne oma tulemust parandada. Siin saab olla vaid üks resultaat-külaliste võit.
 
30.11.2013, Genoa vs. FC Torino, Serie A, kell 21.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Genoa 2.40; viik 3.20; FC Torino 3.10.
 
Itaalia liiga võiks isegi öelda, et märkamatus kohtumises lähevad vastakuti tabeli kaks keskmikku, keda eraldavad viis kohta tabelis, kuid vaid kolm punkti. Jällegi on huvitav märkida, et tabelis eespool olev Genoa on löönud vähem väravaid kui FC Torino
 
Sama saab öelda ka sisselastud väravate arvu kohta. Kodus mängides on aga Genoa vorm liikumas tasapisi allamäge. Viimasest kuuest mängust kolm võitu, üks viik ja kaks kaotust. See võiks ju anda lootust FC Torinole kellel seni võõrsil peetud mängudest vaid üks võit ette näidata. Loodetakse siit kindlasti punktilisa ja ka sedagi teadmisega, et võit aitaks neid Genoaga ühele pulgale ja lähemale sinna, kuhu kindlasti soovitakse kevadeks jõuda - Euroopa liiga kvalifikatsiooniringi. 
 
Eemalejääjaid põhitegijate hulgas on külalistel rohkem kui kodumeeskonnal - vaid Manfredini peab punase kaardi tõttu Genoa meeskonnast eemale jääma. Kuid mis puudutab nende kahe klubi eelnevaid kohtumisi, siis siin on selgelt kaalukauss kaldu Genoa võidu ja viigilise tulemuse poole. Tulemust ennustada on väga raske aga pigem siiski riskida ja oodata viiki või külaliste võitu.
Estonian
Temos: