TitulinisJalgpall › Prantsusmaalt ja Inglismaalt

Prantsusmaalt ja Inglismaalt

2013-09-27 10:41

28.09.2013, Lyon vs Lille, kell 21.00.
 
TonyBeti koefitsiendid: Lyon 2.35; viik 3.15; Lille 3.25.
 
Prantsusmaa jalgpalli kauaaegne lipulaev Lyon võtab kodus vastu jõudsalt tabelitippu rühkiva Lille. Lyon on aastatetaguse liidrirolli Ligue 1-s minetanud ja see hooaeg jäädi välja nii Meistrite Liigast kui ka seis koduliigas on väga keeruline. 
 
Lisame sellele konfliktid mängijate ja klubi vahel, mistõttu ei saa kohe kindlasti väita, et koduväljaku eelist kasutav Lyon oleks soosik. Lille mäng seevastu kulgeb. Viimati alistati kindlalt koduväljakul, samal ajal kui Lyon pidi tunnistama Ajaccio paremust. Lille on mänginud kaitses suhteliselt kindlalt, lastes endale seitsme mänguga lüüa vaid neli väravat. 
 
See mäng saab olema Lyonile järjekordne pettumus, sest punkte juurde ei tule ning kaotus tuleb vastu võtta numbritega 0-2.
 
28.09.2013, Tottenham vs Chelsea, kell 14.45.
 
TonyBeti koefitsiendid: Tottenham 2.65; viik 3.20; Chelsea 2.75.
 
Põnevuskohtumine Londonis, kus treeneripinkidel istuvad kunagine õpetaja Mourinho ja nüüdseks õpipoisi rollist välja sirgunud Villas Boas. Tabeliseisu järgi on õppipois olnud hooaja alguses edukam, sest paiknetakse tabeli teisel real õpetaja meeskonnast kaks punkti eespool. 
 
Chelsea mäng pole kulgenud nii, nagu seda Mourinho käe all on oodatud. Ei ole mängus seda kindlust, mida oleks vaja ja sisse on lipsanud väga valusaid kaotusi, mida Mourinho meeskondadel tavaliselt ei juhtu. Tottenham, kes pärast Bale’i müüki investeeris oma raha pigem noorepoolsematese mängijatesse, on alustanud palju teravamalt. 
 
Väravad on küll visad tulema, kuid tulemused on ikka kolme punkti väärilised. Endale on lastud viie mänguga vaid üks värav lüüa. Ma usun, et Londonis läheb laupäeva pärastlõunal kuumaks ja väljakult lahkuvad meeskonnad kauni 2-2 viigi saatel.
Estonian
Temos: