TitulinisJalgpall › Südasuvel jalgpallist

Südasuvel jalgpallist

2013-07-04 12:04

Tere.

 

Väikesest tööreisist põhjustatud pausilt tagasi olles tuleb tunnistada, et ega juulikuu esimestel nädalatel ei olegi nii kerge leida jalgpallikohtumisi mis pakuksid suurt huvi ja ennustamistuhinat. Walesist tulnuna aga oleks hea põgusalt mainida FC Levadia esimeses UEFA Euroopa liiga eelringi kohtumises toimunut.

 

Aga toimus see, et mängu alguseks olid vastased paremini valmis ja pärast jäi meil vaid üle konstateerida, et realiseerimisega on asjad just nii nagu nad on. Väga palju kasutamata momente jäävad kripeldama ja võõrsil löödud värav oleks meid aidanud suure sammu võrra edasipääsu poole. Nüüd ootab meid täpselt nädala pärast ees korduskohtumine mille eel võivad Bala Town-i mehed rahulikult keskenduda umbkaitse ja vasturünnakute harjutamisele.

 

Edu 1-0 lubab neile seda. Ja isegi seisul 2-0 meie poolt vaadatuna, võivad külalised oodata ja loota ühele õnnestunud vasturünnakule. Seega on FC Levadia meeskonnal ees kõrge aga mitte ületamatu mägi. Aga vaatame, mis toimub mujal selle nädala teises pooles.

 

07.07. Syrianska FC vs. Halmstad, kell 18.30.

TonyBeti koefitsiendid: Syrianska FC 2,15; viik 3,20; Halmstad 3.25.

Rootsi kõrgliiga kaks viimast. Selge, et liigast välja kukkuda ei soovi kumbki. Praegu on reaasus aga see, et ollakse kahekesi liiga punased laternad. Halmstadil on küll veel varuks üks 12 vooru ära jäänud kohtumine Helsingborgi vastu aga vaevalt see mäng neile lisapunkte toob.

Just 12 vooru vahele jäänud kohtumine aga sai peetud Syrianskal ja seda 30 juunil. Halmstad on pidanud olema mänguta alates 23. juunist. Fakt, aga mitte väga tähelepanu vääriv. Kõik sõltub sellest, mida Halmstad on vahepeal teinud-puhanud, treeninud, käinud metsas meeskonna vaimu tugevdamas? Syrianskal on sel hooajal saadud kodumängudes vaid üks võit. Kuid isegi see üks võit on parem kui Halmstadi statistika võõrsil-võite null, viike kolm.

 

Väravate löömisega ei ole ka just kiita. Kahepeale on 27st mängust löödud vaid 21 väravat. Sisse lastud 47! Omavahel kohtuti viimati Rootsi karikasarjas 10. märtsil k.a. ja tookord osutus paremaks Syrianska tulemusega 2-1. Kokku ongi omavahel mindud vaid kolmel korral ja Halmstadil võit veel saamata. Seekord läheb teisiti ja võit Halmstadile.  

Estonian
Temos: