TitulinisJalgpall › Jaanid ja Jaanikad, tervitused kõigile!

Jaanid ja Jaanikad, tervitused kõigile!

2013-06-25 11:06

Tere.

Jaanid, Juhanid ja Joonased kõik tervitatud ja peod peetud, nüüd võib taas asuda asisemate toimetuste juurde. Ning kuna ka Skandinaavias on pisukene suvepaus siis võib mänge otsida tikutulega ja ikkagi ei leia. Õnneks on Norras ja Brasiilias veel midagigi kõrgemal tasemel leida.

26.06.2013, Valerenga vs. Sogndal, kell 19.00 Norra Karikavõistluste 1/8 finaal.
 
 
Suvist pausi liiga ära kasutades peetakse kiiresti üks hilisemaks jäänud karikamäng. Valerenga kodumeeskonnana omab väljaku eelist. Sogndal seevastu pole üldsegi halvasti mänginud oma võõrsil peetud liigamänge. Kolm võitu, viik ja kolm kaotust annavad positiivse tulemuse. Valerengal kodus mängides samasugune statistika. 
 
Viimati kohtuti omavahel Oslos esimesel aprillil 2013 aastal ja siis jäi peale kodumeeskond minimaalse tulemusega 1-0. Pöidlaid Sogndali poolt paneb hoidma hea koefitsient nende võidu puhul ning ka fakt, et just selles klubis pallib endine FC Levadia meeskonna äärekaitsja Taijo Teniste. Sel hooajal on Taijo olnud põhikoosseisu mängija ja alustanud kõiki liigakohtumisi algkoosseisus. Hästi tehtud, Taijo! Siit saab edasi Sogndal.
 
26.06.2013, Brasiilia vs. Uruguay, kell 22.00, Konföderatsioonide karika poolfinaal.
 
 
Et Brasiilia on suurepärases hoos siis on ka koefitsiendid nende võidu puhul imeväikse tootlusega. Kuid seda enam võiks ju loota nende komistamisele Uruguay otsa! Aga kui suur on tõenäosus, et väiksem vend suudab suuremal tema enda kodus peo ära rikkuda? Mitte vist suur. Brasiilia mängis oma põhikoosseisuga Itaalia üle tulemusega 4-2, Uruguay sai kasutada suures osas varumehi ja võitis Tahiitit 8-0. 
 
Seega võib ainuke šanss tekkida sellest, et Brasiilia põhimehed on kergelt väsinumad ja muutuvad Uruguay distsiplineeritud kaitsemängule põrkudes kärsituks ja lohakaks ning trio Suarez, Forlan ja Cavani suudavad brasside kaitset üllatada. Imesid juhtub, lootus jääb ja Uruguay saab finaali. 
Estonian
Temos: