Titulinis › Mantas Kalnietis Lietuvos garbę apgynė futbolo aikštėje

Mantas Kalnietis Lietuvos garbę apgynė futbolo aikštėje

2015-09-02 14:10

Lietuvos rinktinės įžaidėjas priėmė „Humoro klubo“ komiko Manto Bartusevičiaus mestą iššūkį ir susikovė su juo futbolo aikštėje. Kalnietis su savo bendravardžiu susilažino, kuris iš jų daugiau kartų įmuš į vienas kito ginamus vartus. Dviejų Mantų dvikova baigėsi Lietuvos rinktinės žadėjo pergale, o Bartusevičiui, ko gero, dar bent kelias dienas bus sunku atsisėsti.

Komikas nusprendė prieš artėjančią Lietuvos ir Estijos futbolo rinktinių dvikovą išsiaiškinti ar dažnai meilę ne tik atstovaujamai sporto šakai, bet ir futbolui deklaruojantys krepšininkai gali bent jau pataikyti į vartus. Akivaizdžiai tikėjęsis lengvesnio pasivaikščiojimo, Mantas Bartusevičius buvo sumaltas į miltus.

Lietuvos ir Estijos dvikovoje turėjo dalyvauti abiejų šalių atstovai, tačiau pamatę Kalniečio sugebėjimus su futbolo kamuoliu estai išsigando ir paskutinę sekundę atsisakė dalyvauti iššūkyje, tad jų šalies garbę teko ginti pačiam Bartusevičiui.

„Vis dėlto, esu įsitikinęs, kad laimėjo draugystė“, Kalniečiui palikus aikštelę, besidairydamas per petį sakė Bartusevičius. „Taip, aš neįmušiau nei karto, o jis įmušė viską, tačiau aš ant jo tikrai nepykstu. Paspaudėme vienas kitam ranką, aš pasakiau, kad amžinai liksime draugais, jis neatsakė nieko. Visi žino, kad tyla – sutikimo ženklas, todėl tikrai laimėjo draugystė.“

Lithuanian