Titulinis › Lietuviai tiki Berankio pergale, lažybininkai jo šansus vertina atsargiai

Lietuviai tiki Berankio pergale, lažybininkai jo šansus vertina atsargiai

 

Lietuvos sporto gerbėjai su nekantrumu laukia šiandien Vimbldone įvyksiančios Ričardo Berankio ir devintosios pasaulio raketės, Marino Čiličiaus dvikovos ir aktyviai lažinasi už mūsiškio pergalę. Tuo tarpu lažybų tarpininkai teigia, kad mūsiškio galimybės – nedidelės.

„Iš tiesų, susidomėjimas šiuo maču – labai didelis, jaučiame žaidėjų, besilažinančių už Berankio pergalę suaktyvėjimą“, teigė TonyBet lažybų tarpininkas Marius Zalensas. „Ne kasdien Lietuvos tenisininkai žaidžia su tokio aukšto lygio varžovais, tad natūralu, kad teniso gerbėjai ypač laukia Berankio akistatos su Čiličiumi“.

Vis dėlto, lažybų tarpininko teigimu, Berankio pergalė prilygtų nedideliam stebuklui. „Čiličius – aukščiausios klasės žaidėjas ir Berankio šansai šiame mače yra minimalūs. Visgi, lietuviai yra linkę tikėti, kad mūsiškis gali įveikti tituluotą varžovą. Žinoma, sumos, kuriomis lažinamasi nėra labai didelės, tai, ko gero, labiau yra tautiečio palaikymas su viltimi, kad netikėta pergalė atneštų ir finansinės naudos.“

Statant už praėjusių metų „US Open“ turnyro nugalėtoją M.Čiličių laimėjimas būtų minimalus, kai tuo tarpu Berankio pergalės atveju statomą sumą būtų galima pasididinti daugiau nei devynis kartus. „Čia, be abejo, veikia ir emocinis faktorius – pastačius šiek tiek pinigų už mačą jį stebėti pasidaro kur kas įdomiau, atsiranda daugiau azarto ir emocijų – tai, greičiausiai, yra pagrindinė priežastis kodėl žaidėjai stato už Berankio pergalę“, priežastis aiškino Zalensas.

Visgi, lažybų tarpininkas pripažino, kad yra ir tokių, kurie, lietuvio pergalės atveju, savo sąskaitą pasipildytų įspūdinga pinigų suma. „Tiesa, yra keletas ypač drąsių statymų, kurie juos atlikusiems žaidėjams atneštų įspūdingus laimėjimus. Rizika tikrai didelė, tačiau, panašu, kad tikėjimas Berankio pergale – dar didesnis.“

Ričardas Berankis ATP reitinge šiuo metu užima 90-ąją poziciją, tuo tarpu jo oponentas M.Čiličius rikiuojasi devintas. Berankio ir Čiličiaus dvikova antrajame Vimbldono teniso turnyro etape – jau šiandien, 16 valandą Lietuvos laiku.

Lithuanian