Titulinis › Lažybininkai: toliau pirmojo etapo Berankis Vimbldone nežengs

Lažybininkai: toliau pirmojo etapo Berankis Vimbldone nežengs

2015-06-29 11:30

Ričardas Berankis šiandien kartu su geriausiais pasaulio tenisininkais pradės kovas prestižiniame Vimbldono turnyre. Lietuvio dvikova su 55-ąja pasaulio rakete, austru Andreasu Haider-Maureriu prasidės 13:30 Lietuvos laiku. Nors mūsiškis pasauliniame reitinge užima žemesnę – 89-ąją vietą, būtent Berankis yra laikomas dvikovos favoritu.

Komentuodamas lietuvio galimybes pirmajame Vimbldono turnyro etape, TonyBet lažybų tarpininkas Marius Zalensas išskyrė svarbiausią lietuvio pranašumą: „Žolės danga – Berankio mėgstamiausia ir tai – didelis jo pliusas. Jo oponentas ant žolės apskritai beveik nežaidžia, ir tai yra jo pagrindinė silpnybė. Iš keturių šiemet ant žolės žaistų mačų austras laimėjo tik vieną, todėl jo šansai prieš Berankį nėra labai dideli“.

Vis dėlto, įveikus pirmąjį turnyro etapą, antrajame lietuvio, greičiausiai lauktų ypač galingas varžovas. „Antrajame etape Berankiui, greičiausiai tektų susitikti su devintąja pasaulio rakete Marinu Čiličiumi, kuris, ko gero, be didesnių problemų susidoros su japonu Hiroki Moriya. Kroatas – kur kas aukštesnio kalibro žaidėjas, nei Berankis, todėl įveikti antrąjį etapą mūsiškiui yra praktiškai nerealu“, pasakojo Zalensas.

Kalbant apie viso turnyro favoritą, juo laikoma titulą ginanti pirmoji pasaulio raketė Novakas Djokovičius. Vis dėlto, lažybų tarpininkas atkreipia dėmesį, kad tenise prognozės pasiteisina toli gražu ne visada: „Prieš neseniai pasibaigusio French Open turnyro finalą, taip pat, kaip ir prieš patį turnyrą Djokovičius buvo laikomas aiškiu favoritu, tačiau titulą iš jo paveržė Stanas Wawrinka. Žinoma, dėl šios nesėkmės serbas Vimbldone bus dar labiau motyvuotas, tačiau motyvuoti bus ir jo oponentai, pirmiausia – Andy Murray‘us“.

Prieš dvejus metus britas jau triumfavo Londono kortuose, laimėjęs prieš taip pat favoritu laikytą Djokovičių, ir bus pasiryžęs titulą susigrąžinti. Tuo tarpu antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris turi dar svarbesnį tikslą – tapti absoliučiu Vimbldono rekordininku ir triumfuoti turnyre aštuntą kartą karjeroje. Tiek kartų laimėti prestižinio turnyro nepavyko dar nė vienam tenisininkui.

„Laukia neabejotinai labai įdomus turnyras. Prieš Vimbldono startą realiausias atrodo 2013 metų finalo pakartojimas, kuriame susitiktų Murray‘us ir Djokovičius, o titulą iškovotų pastarasis. Tačiau, kaip jau ir minėjau – prognozės tenise pasitvirtina toli gražu ne visada, o galimi teoriškai silpnesnių žaidėjų siurprizai tik įneštų dar daugiau intrigos“, sakė TonyBet lažybų tarpininkas.

Šiandien prasidedantis trečiasis šio sezono „Didžiojo kirčio“ turnyras finišuos liepos 12-ąją. Jo prizinį fondą iš viso sudaro beveik 27 milijonai svarų, o čempionui atiteks beveik dviejų milijonų svarų piniginis prizas.

Lithuanian