Titulinis › „EURO 2016” lažybos smagiai: „Dievo ranka“, Ronaldo marškinėliai ir į aikštę besiveržiantys sirgaliai

„EURO 2016” lažybos smagiai: „Dievo ranka“, Ronaldo marškinėliai ir į aikštę besiveržiantys sirgaliai

2016-06-17 10:25

Prancūzijoje verdant Europos futbolo čempionato aistroms, azartiškiausi sirgaliai užplūdo ne tik stadionus, barus, bet ir lažybų bendroves. Pastarosios, savo ruožu, nepraleidžia galimybės pasiūlyti ir pačių neįprasčiausių, o kartais ir smagių ar net absurdiškų statymų. Kaip teigia patys lažybininkai, Europos čempionato metu statančiųjų kiekis išauga net keletą kartų.

Bene kiekvienas turnyro metu kiek daugiau dėmesio susilaukiantis įvykis gali tapti smagių lažybų objektu. Štai, pavyzdžiui, po lygiosiomis pasibaigusio Islandijos ir Portugalijos mačo, pastarosios komandos žvaigždė Cristiano Ronaldo atsisakė tradiciškai apsikeisti marškinėliais su varžovų rinktinės žaidėju.

Šis įvykis nepraslydo pro akis ir lažybų organizatoriams – Lietuvos lažybų bendrovėje „TonyBet“ jau galima statyti už tai, ar istorija pasikartos ir mače su Austrija.
 
Tuo tarpu Rusijos rinktinės pasirodymas šiame Europos čempionate, panašu, bus daug trumpesnis, nei daugelis manė. Sirgalių keliami neramumai, UEFA grasinimai pašalinti iš turnyro ir pralaimėjimas Slovakijai – tikrai ne tai, ko komanda tikėjosi vykdama į Prancūziją.
 
Prieš trečiąjį pirmenybių turą Rusijos šansai iškristi – vieni didžiausių tarp visų dalyvių. Jei ne dėl prastų rezultatų aikštėje, tai dėl chuliganiško rinktinės fanų elgesio. Lažybų bendrovės siūlo statyti ir už tai, ar agresyvūs sirgaliai taps Rusijos pašalinimo iš čempionato priežastimi. Nors komandos žaidėjai, atrodo, daro viską, kad to net neprireiktų.
 
Kalbant apie gerbėjus, Prancūzija taip pat turi savo „galvos skausmą“ – visame pasaulyje puikiai žinomą pokštininką Remi Gaillardą. Iš koto verčiančiomis, netikėtomis, o dažnai net įžūliomis išdaigomis pagarsėjusį prancūzą tikrai gali suvilioti galimybė, kad ir finalinio mačo metu, išbėgti į aikštę. Juo labiau, kad jis tai ne kartą yra daręs praeityje. „TonyBet“ leidžia lažintis ir už tai.
 
Dar viena įdomi detalė – po savaitės legendiniam Diego Maradonos „Dievo rankos“ įvarčiui sueis lygiai 30 metų. O koks galėtų būti geresnis šio istorinio jubiliejaus paminėjimas, jei ne įskaitytas ranka įmuštas įvartis? Tiesa, šį kartą tai įvyktų ne pasaulio, o Europos čempionate, tačiau dėl to  D. Maradona tikrai neturėtų įsižeisti.
 
Garbinga „Dievo rankos“ sukaktis bus minima birželio 22 dieną, kuomet bus žaidžiami net keturi mačai, o tai tik padidina tokio įvykio galimybę. Lažybų punkte už tai pastačius eurą būtų galima laimėti net šimtą.
 
Tarp smagių EURO 2016 lažybų taip pat verta paminėti ir tokias, kaip įvartis iš savo aikštės pusės, ar tas pats žaidėjas vienų rungtynių metu įmuš ir į varžovų ir į savo komandos vartus ir net tai, ar lažybomis pagarsėjęs boksininkas Floydas Mayweatheris pastatys už Europos čempionato finalą.
 
Neįprastus ir smagius „EURO 2016” statymus rasite Europos futbolo čempionato lažybose.
 
Lithuanian