TitulinisŽaidimai › ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Neptūnas - Žalgiris

ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Neptūnas - Žalgiris

2011-04-19 11:06 76

Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - "Žalgirio" firminiai fanų marškinėliai, kuriuos gavome tiesiai iš klubo vadovybės.

Marškinėliai atiteks tam žmogui, kuris atspės LKL rungtynių Klaipėdos "Neptūnas" - Kauno "Žalgiris" tikslų rezultatą .

Taisyklės:

  • Spėdami pateikite komandos pavadinimą ir šalia rezultatą, pavyzdžiui “Neptūnas”  75 – 78 “Žalgiris”. Tai padės išvengti nesusipratimų pateikiant rezultatus.
  • Savo spėjimus pateikite iki numatytos rungtynių pradžios, t.y. 2011-04-21 19:15.
  • Laimės tiksliausiai rezultatą atspėjęs dalyvis. Tikslumas bus nustatytas rezultatų skirtumu. Pavyzdžiui galutinis rungtynių rezultatas yra 75-78, o dalyvis pateikė spėjimą 76-79, taigi (76-75)+(79-78)=2. Kuo šis skaičius mažesnis, tuo arčiau tikrojo rezultato. Jei su mažiausiu skirtumu dalyvių bus keli, nugalėtojas bus atrinktas pasitelkus į pagalbą atsitiktinių skaičių generatorių iš Random.org
  • Savo spėjimą parašykite žemiau esančioje kontaktų formoje. Facebooke ar kitur parašyti spėjimai - NEĮSKAITOMI.
  • El. pašto laukelyje BŪTINAI nurodykite savo teisingą el. pašto adresą, kad galėtume susisiekti dėl laimėto prizo.
  • Jei nepavyks susisiekti per savaitę ar el. pašto adresas bus neteisingas, prizas atiteks kitam arčiausiai spėjusiam dalyviui.
  • Jei teisingai atspėjusių bus ne vienas, kitą laimėtoją rinksime dar kartą atsitktiniu būdu.

Priešingai nei spėjo daugelis, rungtynės baigėsi labai trapiu skirtumu Žalgirio naudai - 82-88. Tiksliausią atsakymą pateikė Anzelika, spėjusi “Neptūnas” 81-89 “Žalgiris”. Jai ir atiteks marškinėliai. Sveikiname!