TitulinisŽaidimai › ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Arsenal - Liverpool

ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Arsenal - Liverpool

2011-04-13 11:47 107

TonyBet nori padovanoti Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėlius vienam aistringam sporto aistruoliui turinčiam "šeštą jausmą". Marškinėlių kiekis ribotas, todėl visiems norintiems jų atiduoti negalime. Šiuos marškinėlius įteiksime tam, kuris sugebės atspėti vienų savaitgalio rungtynių rezultatą.

Atspėkite tikslų balandžio 17 dieną vyksiančių Anglijos Premier lygos rungtynių Arsenal - Liverpool rezultatą, ir marškinėliai bus Jūsų. Susitikimą tiesiogiai transliuos Viasat Sport Baltic. Taisyklės:

  • Spėdami pateikite komandos pavadinimą ir šalia rezultatą, pavyzdžiui "Arsenal"  5 - 0 "Liverpool". Tai padės išvengti nesusipratimų pateikiant rezultatus.
  • Savo spėjimus pateikite iki numatytos rungtynių pradžios, t.y. 2011-04-17 18:00.
  • Laimės tiksliai rezultatą atspėjęs dalyvis. Jei tokių dalyvių bus keli, nugalėtojas bus atrinktas pasitelkus į pagalbą atsitiktinių skaičių generatorių iš Random.org
  • Savo spėjimą parašykite žemiau esančioje kontaktų formoje.
  • El. pašto laukelyje BŪTINAI nurodykite savo teisingą el. pašto adresą, kad galėtume susisiekti dėl laimėto prizo.
  • Jei nepavyks susisiekti per savaitę ar el. pašto adresas bus neteisingas, prizas atiteks kitam arčiausiai spėjusiam dalyviui.
  • Jei teisingai atspėjusių bus ne vienas, kitą laimėtoją rinksime dar kartą atsitktiniu būdu.

Tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis žaidimas, kuriame galite laimėti suvenyrų. Piniginių prizų nesteigsime, nes tai gali būti traktuojama, kaip skatinimas lošti. Jei laimėjote ir nesulaukėte iš mūsų laiško, parašykite mums [email protected] el. paštu. Rungtynės baigėsi taikiai 1:1. Iš 11 tiksliai atspėjusiųjų atsitiktinių skaičių generatoriaus pagalba išrinkome vieną nugalėtoją. Juo tapo Lukas, su kuriuo susisieksime asmeniškai nurodytu el. paštu. Sveikiname!