Titulinis › Lille
 • Euroopa jalgpallis sel nädalavahetusel

  2014-08-29 11:17

  Londonisse sõidab liiga liidrile Tottenhamile külla Liverpool. Tottenham on tabeli tipus tänu ühele napile ja ühele kindlale võidule, Liverpool aga saavutanud ühe võidu ja kaotanud eelmise aasta meistrile Man Cityle, mis tagab koha tabeli keskel üheksandal real.

  Estonian
 • Prantsusmaal pronksi nimel ja Torino derby

  2014-02-21 12:00

  Prantsusmaal võtab kolmandal kohal paiknev Lille vastu endast tabelis viis punkti tagapool asetseva Lyoni. Mängus on tegelikult päris palju, sest Lille koht tabelis ei ole üldse kindel ning arvestades nende kõikuma löönud mänguvormi, on Lyonil suur võimalus neile tabelis lähemale liikuda ja tõsiselt eurokohtade pärast heidelda.

  Estonian
 • Viike Hispaaniast ja Prantsusmaalt

  2013-12-20 16:12

  Enne jõulupuhkust suundub Real Madridi staaride armee Valenciasse Mestalla staadionile, et mõõtu võtta kohaliku gigandi Valenciaga. Mõlemale meeskonnale tähendab see mäng palju. Valencia, kelle hooaeg on kulgenud mitte ootuspäraselt, vajab punkte nagu õhku, et püüelda veel tabeli esiotsa poole.
  Estonian
 • Nädalavahetus soojemas kliimas-Prantsusmaa ja Itaalia

  2013-11-29 15:13

  Prantsusmaal on muidugi põhitähelepanu pööratud tiitlivõidule. mida jahivad kaks suurt - PSG ja Monaco. 
   
  Nende kahe vahele on heade esitustega suutnud end mehkeldada Lille. Nüüd on jällegi aeg punktilisa hankida tabelis tugevasti tagapool oleva meeskonna vastu. 
   
  Valenciennes asub tabelis isegi nii kaugel, et peab hetkel võitlust tabelis mitte viimaseks jäämise nimel.
   
  Mängutulemuse ja ennustamise teeb kergemaks fakt, et kodumeeskond on viimasest kuuest kodumängust suutnud võita vaid ühe ning löönud samuti kõigest ühe värava. 
  Estonian
 • Prantsusmaalt ja Inglismaalt

  2013-09-27 10:41

  Prantsusmaa jalgpalli kauaaegne lipulaev Lyon võtab kodus vastu jõudsalt tabelitippu rühkiva Lille. Lyon on aastatetaguse liidrirolli Ligue 1-s minetanud ja see hooaeg jäädi välja nii Meistrite Liigast kui ka seis koduliigas on väga keeruline. 

  Estonian