Titulinis › Žalgiris
 • Roberto Petrausko blogas: Sabas pagaliau žengs į aikštę?

  2016-04-01 10:24

  Legendinių komandų mače į aikštelę išbėgs dvi gyvos krepšinio legendos? Bent jau tokią informaciją skelbia nepatvirtinti šaltiniai „Žalgirio“ stovykloje. Tiesa tai ar ne, sužinosime tik šį vakarą prieš pat Eurolygos rungtynes Maskvoje, kur Kauno „Žalgiris“ susikaus su amžinais varžovais – „CSKA“.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Atėjo laikas patikėti „Žalgiriu“

  2016-03-04 13:06

  Robertas Petrauskas. Atėjo laikas patikėti „Žalgiriu“

  Nuo tada kai prieš mėnesį Kauno „Žalgirio“ arenoje šeimininkai beviltiškai nusileido savo „amžiniems“ varžovams iš Maskvos „CSKA“, niūrūs debesys virš Šarūno Jasikevičiaus komandos šiek tiek prasisklaidė. Vis dėlto, tam, kad pasimatytų šviesos spinduliai, reikės sušokti dar ne vieną pergalės šokį.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Europa perprato „Žalgirį“, kas toliau?

  2016-02-25 13:59

  Roberto Petrausko blogas: Europa perprato Žalgirį, kas toliau?

  Prie visų „Žalgirio“ varžovų Eurolygos Top 16 etape, dabar jau galima pridėti ir vietinius oponentus iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos. Vedami trenerio Tomo Pačėso, vilniečiai sugebėjo jau antrą kartą šį sezoną nukauti žalgiriečius, pirmiausia, išnaudodama jų prastą pataikymą iš tolimų distancijų.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Kalniečio Epilogas

  2016-01-22 13:38

  Mantas Kalnietis šiandien sužais paskutines sezono rungtynes vilkėdamas „Žalgirio“ marškinėlius ir išvyks į Milaną – tokia žinia vėlų ketvirtadienio vakarą sudrebino Lietuvos krepšinio padangę. Prieš šį netikėtumą nublanko net Šarūno Jasikevičiaus debiutas vyriausiojo trenerio poste „Žalgirio“ arenoje.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Ar užsikurs „Žalgirio“ puolimo mašina?

  2016-01-08 12:06

  Prieš kelias savaites rašiau apie du šio sezono „Žalgirius“. Vieną – puikiai žaidžiantį ne tik namuose, bet ir išvykoje nukaunantį vienus iš Eurolygos favoritų ir kitą – beviltiškai pralaimintį varžovams, su kuriais, bent jau potencialiai, kauniečiai turėtų kautis kur kas atkakliau. Deja, praėjusią savaitę prieš „Laboral Kutxa“ į aikštę išėjo ne tas „Žalgiris“, kurio tikėjomės.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Ar prisijaukins „Žalgiris“ Fortūną?

  2015-12-30 11:43

  "Tik nesakyk, kad taip nebūna“ – kadaise traukė grupės „Žas“ vyrai viename iš daugelio Lietuvos krepšiniui skirtų himnų. Tik šį kartą tenka pripažinti, kad būna, ir būna ne taip, kaip norėtųsi „Žalgirio“ gerbėjams – po džiaugsmo patekus į Eurolygos Top 16 etapą, sužinoję būsimus varžovus F grupėje, daugelis griebėsi už galvų.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Du Žalgiriai

  2015-12-17 16:03

  „Tai buvo geriausi laikai, tai buvo blogiausi laikai“ – garsioji Charleso Dickenso citata puikiai tinka apibūdinti šio sezono „Žalgirio“ žaidimą. Kaip, beje, ir knygos, kuri ja prasideda, pavadinimas – „Istorija apie du miestus“. Tik šiuo atveju tai yra istorija apie du „Žalgirius“: vieną – beviltiškai Atėnuose pralaimintį prieš „Panathinaikos“ ir kitą – išvykoje įveikiantį „Barceloną“.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: atsipalaiduoti(,) nereikia(,) kovoti

  2015-12-10 16:28

  Kauno „Žalgiriui“ pastarosios savaitės buvo vingiuotos lyg amerikietiški kalneliai. Nors rungtynėse Krasnodare kauniečiai buvo netoli to, kad pramuštų skylę dugne, tačiau vėliau matyt suveikė legendinė  trenerio Antano Sireikos frazė apibūdinantį žaliųjų charakterį - „Kuo sunkiau – tuo lengviau“. Atsidūrę ant Eurolygos sezono skardžio žaidėjai reabilitavosi ir užsirezervavo trijų mėnesių stažuotę TOP16 etape.

   

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Kodėl „Žalgiris“ netampa geresnis?

  2015-12-02 16:26

  Šiandien visi šnekės apie tai, kokia gyvybiškai svarbi Žalgiriui yra pergalė – žūtbūtinis mūšis prieš Turkijos čempionus. Be abejo, daug kalbama bus ir apie pralaimėjimus „Panathinaikos“, „Lokomotiv“ ir „Nevėžiui“. O, neduok Dieve, pralaimėjus, Gintaro Krapiko galvos bus reikalaujama garsiau, nei Liudviko XVI per Prancūzijos revoliuciją.

  Lithuanian
 • Roberto Petrausko blogas: Duona ir druska Krasnodare

  2015-11-27 11:58

  Prieš savaitę rašiau apie tai, kad „Žalgirio“ gynėjai privalo pagaliau atsibusti ir pradėti nešti savo taškų indelį į komandos pergales, antraip tų pergalių gali ir nebūti. Tiek mače su „Stelmet“, tiek ir Eurolygai savo svarba prilygstančiame mūšyje su „Lietuvos rytu“, Mantas Kalnietis ir Olivier Hanlanas parodė, kad jie jau yra pasiruošę ne tik prisidėti, bet ir vesti komandą.

  Lithuanian