Titulinis › Robertas Petrauskas vėl komentuos svarbiausias krepšinio kovas

Robertas Petrauskas vėl komentuos svarbiausias krepšinio kovas

2015-08-04 14:44

Sporto gerbėjai, praėjusią savaitę susirūpinę, kad nebeišgirs mėgstamo krepšinio komentatoriaus, gali lengviau atsipūsti. Robertas Petrauskas iš didžiojo krepšinio nesitraukia. Legendinis komentatorius visą ateinantį sezoną komentuos svarbiausias Eurolygos ir Europos Taurės varžybas.

Lažybų bendrovė TonyBet pranešė, kad ateinantį sezoną ji transliuos visus Eurolygos ir Europos taurės mačus, o Lietuvos komandų – Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ kovas visą sezoną tiesiogiai komentuos žinomiausias šalies krepšinio komentatorius Robertas Petrauskas.

„Džiaugiuosi, kad neteks atitrūkti nuo krepšinio“, – po sutarties su TonyBet pasirašymo kalbėjo Petrauskas. „Jau po truputį buvau pradėjęs dėliotis planus, tačiau sulaukęs pasiūlymo ir toliau tęsti komentatoriaus darbą, negalėjau jo atsisakyti. Per daug myliu krepšinį ir jam neabejingus žmones. Šis darbas man teikia didžiulį malonumą, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu ir toliau komentuoti svarbiausias krepšinio kovas“.

Lažybų bendrovė savo žaidėjams suteiks galimybę tiesiogiai stebėti visas Eurolygos ir Europos taurės rungtynes – to Lietuvoje iki šiol nesiūlė nė vienas televizijos kanalas. Transliacijas su Roberto Petrausko komentarais bus galima stebėti internetu – TonyBet tinklapyje, Lažybose gyvai.

„Naujajame sezone savo žaidėjams rodysime aukščiausios kokybės visų Eurolygos ir Europos taurės mačų transliacijas. Su Roberto komentavimu jos tikrai bus dar įdomesnės“, – įsitikinęs TonyBet rinkodaros skyriaus vadovas Andrius Lapienis. „Sporto gerbėjai jaučia svarbiausių mačų transliacijų badą, todėl esame pasirengę šį poreikį patenkinti su kaupu. Mūsų rodomas transliacijas taip pat galima žiūrėti ir išmaniusiuose telefonuose – to kol kas negali pasiūlyti nė viena šalies televizija.“

Sporto transliacijas lažybų bendrovė TonyBet pristatė dar šių metų pavasarį – iš viso per metus savo internetinėje svetainėje ji ketina parodyti beveik 20 000 įvairių sporto šakų varžybų tiesioginių transliacijų. Vis dėlto, Eurolyga – neabejotinai daugiausiai dėmesio susilaukiantis turnyras, todėl jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.

„Iki šiol daugiausiai dėmesio Lietuvoje susilaukdavo Ričardo Berankio mačų transliacijos. Neabejojame, jog svarbiausius krepšinio turnyrus – Eurolygą su “Žalgiriu” bei Europos taurės, kurioje dalyvaus „Lietuvos Rytas“ ir „Neptūnas“, mačus stebės rekordinis kiekis žiūrovų“, – tikisi A. Lapienis.

Bene žinomiausias Lietuvos sporto komentatorius R. Petrauskas karjerą televizijoje pradėjo 1999 metais komentuodamas LKL mačus, o jau 2000-aisiais dirbo ir Sidnėjaus Olimpinėse žaidynėse. Eurolygos kovas Petrauskas komentuoja jau daugiau nei dešimtmetį.

TonyBet yra ir vienas didžiausių Lietuvos sporto mecenatų – nuo 2010 metų bendrovė yra viena pagrindinių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų, taip pat remianti ir stipriausius šalies krepšinio klubus, bei aktyviai investuojanti į jaunųjų šalies sporto talentų ugdymą. Bendrovė taip pat remia Lietuvos mėgėjų futbolo bei moterų krepšinio čempionatus, geriausius šalies auto lenktynininkus, bei jaunuosius tinklininkus bei irkluotojus.

Lithuanian