Titulinis › Žaidimai
 • Žaidimas: spėk rungtynių Lietuva - Rusija nugalėtoją ir rezultato skirtumą

  2011-06-10 10:34 76

  Laikas dar vienam žaidimui! Šįkart reikia atspėti Lietuvos ir Rusijos moterų krepšinio rinktinių susitikimo laimėtoją ir taškų skirtumą Europos krepšinio čempionato rungtynėse birželio 19 dieną. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fano marškinėliai.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Lichtenšteinas - Lietuva

  2011-05-30 09:55 111

  Žaidimai tęsiasi! Duonos duoti negalime, bet žaidimų - į valias... Aišku, kaip visada, reikės atspėti rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet (tinka ir futbolo sirgaliams). Marškinėliai atiteks tam žmogui, kuris atspės EURO2012 atrankinių futbolo rungtynių Lichtenšteinas-Lietuva tikslų rezultatą.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Barcelona - Manchester United

  2011-05-17 09:24 127

  Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus (teoriškai jis dar nesibaigė, nes LKL finalinis serijos rezultatas dar neaiškus) vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet.

  Balsavimo rezultatai
 • Spėkite LKL finalo seriją

  2011-05-06 09:51 105

  LKL finalo serija Žalgiris-Lietuvos rytas sulauks labai daug dėmesio šiais metais. Pirmosios rungtynės parodė, kad abi komandos nenusiteikusios nei nuobodžiauti, nei nuleisti rankų, tad kova bus įtempta. Siūlome pasidalinti mūsų bei rėmėjų įsteigtais prizais ir spėti LKL finalo rungtynių seriją.

  Balsavimo rezultatai
 • Spėkite rezultatą Žalgiris - Lietuvos Rytas

  2011-05-02 10:34 74

  Štai ir sulaukėme klasikinio finalo, po kurio sužinosime, kas Lietuvoje stipriausias. TonyBet ištikimiausiems lankytojams ir klientams - dar vienas greitas Žalgirio žaidimas. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Šį kartą prizas  - "Žalgirio" marškinėliai, kuriuos gavome tiesiai iš klubo vadovybės. Tikram krepšinio sirgaliui toks prizas tikrai pravers, net jei jis palaiko priešininkų komandą.

  Balsavimo rezultatai
 • Spėkite rezultatą Žalgiris - Juventus

  2011-04-28 08:48 47

  Dar vienas greitas Žalgirio žaidimas. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Šį kartą prizas kiek kitos - "Žalgirio" firminis alaus bokalas, kurį gavome tiesiai iš klubo vadovybės. Tikram krepšinio sirgaliui toks prizas tikrai pravers.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Real - Barcelona

  2011-04-22 09:32 98

  Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Neptūnas - Žalgiris

  2011-04-19 11:06 76

  Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - "Žalgirio" firminiai fanų marškinėliai, kuriuos gavome tiesiai iš klubo vadovybės.

  Balsavimo rezultatai
 • Nuotraukų konkursas "Krepšinio šalis"

  2011-04-14 12:06

  TonyBet kartu su vienu skaitomiausių Lietuvoje portalu LRytas.lt organizuoja nuotraukų konkursą "Krepšinio šalis". Krepšinis yra tvirtai įaugęs į daugybės žmonių gyvenimus. Būtent tokias akimirkas ir norisi matyti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Konkurse reikia atsiųsti savo nuotrauką, kurioje būtų matoma meilė ir atsidavimas krepšiniui. Geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti bilietais į Europos krepšinio čempionato finalines ir pusfinalio rungtynes.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Arsenal - Liverpool

  2011-04-13 11:47 107

  TonyBet nori padovanoti Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėlius vienam aistringam sporto aistruoliui turinčiam "šeštą jausmą". Marškinėlių kiekis ribotas, todėl visiems norintiems jų atiduoti negalime. Šiuos marškinėlius įteiksime tam, kuris sugebės atspėti vienų savaitgalio rungtynių rezultatą.

  Balsavimo rezultatai