Titulinis › Futbolas
 • „EURO 2016” lažybos smagiai: „Dievo ranka“, Ronaldo marškinėliai ir į aikštę besiveržiantys sirgaliai

  2016-06-17 10:25

  Prancūzijoje verdant Europos futbolo čempionato aistroms, azartiškiausi sirgaliai užplūdo ne tik stadionus, barus, bet ir lažybų bendroves. Pastarosios, savo ruožu, nepraleidžia galimybės pasiūlyti ir pačių neįprasčiausių, o kartais ir smagių ar net absurdiškų statymų. Kaip teigia patys lažybininkai, Europos čempionato metu statančiųjų kiekis išauga net keletą kartų.

  Lithuanian
 • „Super Bowl 50“ belaukiant: įdomiausi faktai apie svarbiausią JAV sporto renginį

  2016-02-03 09:49

  „Super Bowl 50“ belaukiant: įdomiausi faktai apie svarbiausią JAV sporto renginį

  Liko vos kelios dienos iki svarbiausio JAV metų sporto įvykio – Nacionalinės futbolo lygos (NFL) finalo rungtynių „Super Bowl“. Vasario 7 dieną jubiliejiniame 50-ajame „Super Bowl“ mače Kalifornijos valstijos Santa Klaros mieste (San Francisko metropolis) susikaus „Carolina Panthers“ ir „Denver Broncos“ ekipos.  Siūlome susipažinti su kai kuriais įdomiausiais „Super Bowl“ faktais ir skaičiais.

  Lithuanian
 • TonyBet rėmė tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą

  2011-06-09 11:28

  Norime pasidžiaugti atgarsiais iš gegužės 21 dieną Druskininkuose vykusio tarptautinio žurnalistų futbolo turnyro.

  Varžybose dalyvavo devynios ekipos iš septynių valstybių – Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir Azerbaidžano. Turnyras Druskininkuose vyko jau antrą kartą iš eilės. Iki tol turnyras būdavo rengiamas Vilniuje, kartą - Kėdainiuose.

  Turnyro galeriją galite rasti čia.

  Lithuanian
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Lichtenšteinas - Lietuva

  2011-05-30 09:55 111

  Žaidimai tęsiasi! Duonos duoti negalime, bet žaidimų - į valias... Aišku, kaip visada, reikės atspėti rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet (tinka ir futbolo sirgaliams). Marškinėliai atiteks tam žmogui, kuris atspės EURO2012 atrankinių futbolo rungtynių Lichtenšteinas-Lietuva tikslų rezultatą.

  Balsavimo rezultatai
 • Pranešimas spaudai: Tarptautinį žurnalistų turnyrą laimėjo lenkai

  2011-05-23 11:55

  Lietuvos žurnalistų sąjungos organizuojamame žurnalistų futbolo turnyre nugalėtojais tapo Lenkijos atstovai. Varžybose, kurios vyko septintą kartą, Varšuvos žurnalistai laimėjo septynerias rungtynes iš aštuonerių ir iškovojo nugalėtojų titulą.

  Lithuanian
 • Pranešimas spaudai: žurnalistų futbolo turnyre varžysis 7 valstybių komandos

  2011-05-18 17:30

  Gegužės 21 dieną Druskininkuose vyks tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) organizuojamos varžybos jau tapo tradicinės ir vyks septintus metus iš eilės.

  Dėl pagrindinio turnyro rėmėjo „Ūkio banko“ įsteigtos nugalėtojų taurės varžysis devynios komandos iš septynių valstybių – Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Azerbaidžano. Lietuvai atstovaus dvi ekipos – LŽS sporto žurnalistų klubas „Press‘as“ ir Kauno žurnalistų komanda.

  Lithuanian
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Barcelona - Manchester United

  2011-05-17 09:24 127

  Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus (teoriškai jis dar nesibaigė, nes LKL finalinis serijos rezultatas dar neaiškus) vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Real - Barcelona

  2011-04-22 09:32 98

  Žaidimus norime rengti nuolatos, prizus taip pat dalinti nuolatos, tad vos tik pasibaigus vienam konkursui, iš karto rengiame ir kitą. Žaidimo principas tas pats - atspėti tikslų rezultatą. Prizas - Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėliai, kuriuos įsteigė TonyBet.

  Balsavimo rezultatai
 • ŽAIDIMAS: spėk rezultatą Arsenal - Liverpool

  2011-04-13 11:47 107

  TonyBet nori padovanoti Lietuvos krepšinio rinktinės fanų marškinėlius vienam aistringam sporto aistruoliui turinčiam "šeštą jausmą". Marškinėlių kiekis ribotas, todėl visiems norintiems jų atiduoti negalime. Šiuos marškinėlius įteiksime tam, kuris sugebės atspėti vienų savaitgalio rungtynių rezultatą.

  Balsavimo rezultatai
 • Egzotiška sporto šaka - bosabolas

  2010-11-22 11:44

  Ech ta egzotika... Jei ji kilusi iš egzotiškų šalių ir yra kitų egzotiškų sporto šakų mišinys, tai tada iš viso tai egzotiškiausia sporto šaka. Įsivaizduokite, kaip atrodo paplūdimio tinklinio, paplūdimio futbolo ir kapoeiros bei gimnastikos mišinys...

  Lithuanian