Titulinis › FC Barcelona
  • Stockholmi derby ja Copa Del Rey finaal!!

2014-04-15 13:35

Kolmapäev toob meile kaks huvitavat ja põnevat kohtumist, millest esimene loeb kindlasti Stockholmi elanikele rohkem kui kellelegi teisele aga teine on ülemaailmse tähelepanu all.

Rootsi liiga alustas alles kolm ringi ehk siis nädalavahetust tagasi ja meeskonnad alles koguvad õiget mänguvormi.

Estonian
  • Meistrite Liiga ja Euroopa liiga korduskohtumised

2014-04-08 15:10

Vaid nädal aega tagasi olime ärevil veerandfinaalide avakohtumiste eel. Nüüd on aeg meeskondadel uuesti vastakuti minna ning teha kas vigade parandus või kinnitada esimese kohtumise edu.

Estonian
  • Suured vastamisi nii tipus kui põhjas

2014-03-21 12:12

La Liga kõige oodatum kohtumine saab toimuma pühapäeval Madridis kui linna saabub Barcelona et mõõtu võtta El Classico raames Real Madridiga. Rahulikumalt saab sellele kohtumisele vastu minna võõrustaja sest ollakse nelja punktiga juhtimas Barcelona ees ja koduväljakul on tulnud kaotajana lahkuda sel hooajal vaid korra.

Estonian
  • Lõpuks ometi saabub kevad

2014-02-17 15:46

Pikk ootamine on saanud lõpu ja Euroopas käivitub taas parimat jalgpalli mängiva jalgpalliklubi väljaselgitamine. Oleme jõudnud kaheksandikfinaalideni ehk siis parema 16 meeskonna seast pudenevad kahe mängu kokkuvõttes kaheksa ning samapalju liiguvad edasi veerandfinaalidesse.

Estonian
  • Copa del Rey poolfinaalid

2014-02-05 14:50

Nädala keskel peetavatest jalgpallimängudest on ehk kõige põnevamad Hispaania karikasarja poolfinaalide esimesed kohtumised. Neljast meeskonnast on liigatabeli esikolmikust suisa kolm. Vaid eeldatavasti nõrgim allesjäänud osaleja, Real Sociedad on hetkel kuuendal kohal.

Estonian
  • Suured poolfinaalid peetud, taas saabub hall argipäev!

2013-05-02 13:46

Meistrite liiga poolfinaalid näitasid just seda, mida olingi oodanud. Real sai küll võimaluse aga löömata jäänud värav esimestel minutitel ei lubanud edasipääsule mõelda. Iseenesest ei oleks 3-0 võit Madridis Reali jaoks olnud midagi võimatut.

Estonian
  • Põnevad kombineeritud panused Euroopa liigade poolfinaalide korduskohtumisteks

2013-04-30 13:26

Jalgpall on üks huvitav mäng ja meeskonnad võivad näidata uskumatuna näivaid tulemusi. Nagu näiteks Liverpool, kes vaatamata oma parima ründaja kõrvalejäämisele või ehk oleks õigem öelda tänu oma parima ründaja eemale jäämisele, võitis Newcastle-it võõrsil 6-0!

Estonian
  • Tere head TonyBeti jalgpalliblogi lugejad!

2013-04-22 13:09

Peale pisukest pausi alustan taas põnevamate jalgpallilahingute  analüüsiga. Seekord aga juba TonyBeti vahendusel. Ning mis saaks olla põnevam kui alustada kohe Meistrite liiga poolfinaalpaaridega.